BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Registracija į mokymus apie darbuotojų asmens duomenų apsaugą (TAURAGĖS, TELŠIŲ, VILNIAUS a.)

Registracija į nemokamus nuotolinius Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos ir Mykolo Romerio universiteto mokymus smulkiajam ir vidutiniam verslui apie darbuotojų asmens duomenų apsaugą

Mokymai naudingi darbuotojams, kurie savo veikloje sprendžia darbuotojų asmens duomenų tvarkymo klausimus, pvz., personalistai, administratoriai, vidinės komunikacijos, finansininkai, duomenų apsaugos pareigūnai.  
 
DĖMESIO! Sklandžiam mokymų organizavimui ir mokymų ataskaitos pateikimui Europos Komisijai prašome užpildyti visas apklausos skiltis.

Tuo atveju, jei persipildytų mokymų grupė, pagal galimybes pasiūlysime kitą datą.


Informacija apie asmens duomenų tvarkymą

Informuojame, kad Jums užpildžius anketą, Jūsų asmens duomenis Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir Mykolo Romerio universitetas tvarkys mokymų organizavimo ir atskaitomybės už „SolPriPa 2 WORK“ projekto veiklas įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą (teisinius pagrindus, saugojimo terminus, duomenų subjekto teises ir kt.) skaitykite šiame Privatumo pranešime>>.

Apie „SolPriPa 2 WORK“ projektą

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija kartu su Mykolo Romerio universitetu įgyvendina „SolPriPa 2 WORK“ projektą. Šis projektas iš dalies finansuojamas pagal Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programą (2014–2020). Tai darbdavių ir darbuotojų informuotumo skatinimo projektas apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste. Plačiau apie projektą>>

 • *

  Vardas Pavardė

  0
 • *

  Įmonės pavadinimas

  1
 • *

  Pareigos

  2
 • *

  Telefono numeris

  3
 • *

  Elektroninio pašto adresas

  4
 • *

  Miestas ar vietovė (kuriame registruota įmonė)

  5
 • 6
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-06