BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Karjeros galimybės

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, asmens duomenų apsaugos priežiūros institucija Lietuvoje, yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įstaiga, dalyvaujanti formuojant valstybės politiką asmens duomenų apsaugos valdymo srityje ir ją įgyvendinanti. Nors institucija nedidelė (52 darbuotojai), tačiau veikia ypač perspektyvioje srityje, kuri glaudžiai susijusi su nuolatiniais pokyčiais, visuomenės tobulėjimu, skaitmeninės rinkos vystymusi, naujovėmis bei inovacijomis. Todėl ir mes, vykdydami savo kasdienę veiklą, siekiame nuolatinio tobulėjimo ir veiklos pažangos.

Domina asmens duomenų ir privatumo apsaugos sritis, esate ambicingas, orientuotas į veiklos kokybę ir nebijote iššūkių – kviečiame prisijungti prie Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos komandos!
 

        PASKELBTI KONKURSAI ir ATRANKOS

Paskelbtas konkursas IT skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms užimti, skelbimo Nr. 55363, skelbimas galioja iki 2023-03-29>>

 


TARNYBINIS KAITUMAS

Kviečiame tarnybinio kaitumo būdu prisijungti prie IT skyriaus komandos>>


Informuojame, kad Jums pateikus prašymą būti perkeltiems į pareigas tarnybinio kaitumo būdu / dalyvauti konkurse / dalyvauti atrankoje Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje, Jūsų asmens duomenis Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija tvarkys atrankos į laisvas pareigas Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje organizavimo ir administravimo tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą (teisinius pagrindus, saugojimo terminus, duomenų subjekto teises ir kt.) skaitykite šiame privatumo pranešime.


PRAKTIKA
Dėl praktikos atlikimo Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje>>


KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Jeigu norite išbandyti save asmens duomenų apsaugos srityje, atlikti praktiką ar prisidėti prie mūsų komandos,
net jei nesame paskelbę konkursų ar kitų skelbimų, kviečiame atsiųsti gyvenimo aprašymą ar susisiekti su mumis toliau nurodytais kontaktais.

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė
Ramunė Šulinskienė
el. p. [email protected]
tel. (8 5) 231 2680

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-17