BDAR

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Karjeros galimybės

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, asmens duomenų apsaugos priežiūros institucija Lietuvoje, yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įstaiga, dalyvaujanti formuojant valstybės politiką asmens duomenų apsaugos valdymo srityje ir ją įgyvendinanti. Nors institucija nedidelė, tačiau veikia ypač perspektyvioje srityje, kuri glaudžiai susijusi su nuolatiniais pokyčiais, visuomenės tobulėjimu, skaitmeninės rinkos vystymusi, naujovėmis bei inovacijomis. Todėl ir mes, vykdydami savo kasdienę veiklą, siekiame nuolatinio tobulėjimo ir veiklos pažangos.

Mėgstate kurti istoriją, domina asmens duomenų ir privatumo apsaugos sritis, esate ambicingas, orientuotas į veiklos kokybę ir nebijote iššūkių – kviečiame prisijungti prie Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos komandos.


KONKURSAI
IT skyriaus vyriausiasis specialistas
Prašymai dalyvauti konkurse priimami iki 2021-03-19


TARNYBINIS KAITUMAS
Šiuo metu neieškome


PRAKTIKA
2020 m. liepos 23 d. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktoriaus įsakymas „Dėl praktikos atlikimo Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje tvarkos aprašo patvirtinimo“


KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Jeigu norite išbandyti save asmens duomenų apsaugos srityje, atlikti praktiką ar prisidėti prie mūsų komandos,
net jei nesame paskelbę konkursų ar kitų skelbimų, kviečiame atsiųsti gyvenimo aprašymą ar susisiekti su mumis.
El. p. rima.vitkiene@ada.lt
Tel. (8 5) 231 2680

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-04