BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atnaujinta BREXIT informacija dėl asmens duomenų tvarkymo

Data

2020 10 01

Įvertinimas
4
Brexit.png

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija atnaujino informaciją dėl BREXIT. Ši informacija aktuali Lietuvos įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ir kitiems asmenims, kurių veikla susijusi su asmens duomenų perdavimu į Jungtinę Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystę (JK) jai pasitraukus iš ES.

Lietuvos įmonės, įstaigos, organizacijos ir kiti asmenys, siekdami ir toliau perduoti asmens duomenis, turės būti pasiruošę asmens duomenų perdavimo mechanizmus, užtikrinančius asmens duomenų perdavimo į JK teisėtumą, kai nustos galioti pereinamojo laikotarpio (iki 2020 m. gruodžio 31 d.) nuostatos, įtvirtintos Susitarime dėl Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos ir Europos atominės energijos bendrijos.
 

DUK. BREXIT ir asmens duomenys. Svarbi informacija dėl asmens duomenų perdavimo ir gavimo iš Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės>>