BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Atvirų durų dienos Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje

Data

2022 04 29

Įvertinimas
3
dienos.png

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, asmens duomenų apsaugos priežiūros institucija Lietuvoje, yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įstaiga, dalyvaujanti formuojant valstybės politiką asmens duomenų apsaugos valdymo srityje ir ją įgyvendinanti bei ginanti žmogaus teises. Nors institucija nedidelė, tačiau veikia ypač perspektyvioje srityje, kuri glaudžiai susijusi su nuolatiniais pokyčiais, visuomenės tobulėjimu, skaitmeninės rinkos vystymusi, naujovėmis bei inovacijomis. Todėl ir mes, vykdydami savo kasdienę veiklą, siekiame nuolatinio tobulėjimo ir veiklos pažangos.

Šiuo metu ieškome gausaus būrio naujų kolegų, todėl nusprendėme surengti Atvirų durų dienas, kurių metu suteiksime galimybę pažvelgti į priežiūros institucijos kasdienybę iš arčiau.

Kviečiame apsilankyti, jei:

  • renkiesi savo karjeros kryptį ir nežinai, kurią pasirinkti
  • nori savo žinias ir turimą patirtį pritaikyti asmens duomenų apsaugos, duomenų valdytojų ir duomenų tvarkytojų veiklos priežiūros srityje
  • turi motyvacijos keistis ir noro dalintis patirtimi

Atvirų durų dienos:
2022 m. gegužės 4 d. 9–12 val. – Administravimo skyriuje
2022 m. gegužės 4 d. 13–16 val. – Informacinių technologijų skyriuje
2022 m. gegužės 5 d. 9–12 val. – Priežiūros skyriuje
2022 m. gegužės 6 d. 9–12 val. – Teisės skyriuje

Registracija į Atvirų durų dienas vyks iki 2022 m. gegužės 3 d. (imtinai) el. paštu ramune.sulinskiene@ada.lt.

Lauksime adresu
L. Sapiegos g. 17, Vilnius

Bus galimybė susitikti su padalinių vadovais ir darbuotojais, kurie plačiau papasakos apie dominančias pareigas, atsakys į rūpimus klausimus.


Iki susitikimo!