BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Laidos apie asmens duomenų apsaugą aktualiomis temomis

Data

2020 11 06

Įvertinimas
5
Watermelon-2.png

Įgyvendinant aukštų asmens duomenų apsaugos standartų skatinimo SolPriPa projektą, parengtos 3 laidos apie asmens duomenų apsaugą.

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktorius Raimondas Andrijauskas ir direktoriaus pavaduotoja Danguolė Morkūnienė dar kartą priminė žmonėms apie jų teises asmens duomenų apsaugos srityje ir jiems galinčias padėti institucijas, atkreipė dėmesį į šiuo metu ypač aktualius asmens duomenų tvarkymo aspektus sveikatos priežiūros sektoriuje bei iššūkius, su kuriais susiduriame tvarkydami asmens duomenis pandemijos laikotarpiu.

Kokius savo duomenis privalome saugoti ir kodėl?>>

Ar sveikatos duomenys taip pat yra XXI a. valiuta?>>

Ar kovai su pandemija turime aukoti duomenis apie save?>>


ADA gidas. Primename, kad įgyvendinant SolPriPa projektą parengtą žmonėms ir organizacijoms aktualią informaciją apie asmens duomenų apsaugą skelbiame mobiliojoje programėlėje „ADA gidas“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš internetinių aplikacijų parduotuvių „Google Play Store“ ir „App Store“.