BDAR

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Planuojami mokymai privataus sektoriaus duomenų apsaugos pareigūnams

Data

2021 03 31

Įvertinimas
9
DAP mokymai.png

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, įgyvendindama vieną iš veiklos prioritetų, 2021 m. I pusmetį surengs mokymus privataus sektoriaus duomenų apsaugos pareigūnams. Planuojami nemokami, nuotoliniai 8 akademinių valandų mokymai (įskaitant pertraukas). Į juos bus pakviesti tik tų Lietuvoje veikiančių įmonių duomenų apsaugos pareigūnai, apie kurių paskyrimą yra pranešta Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. Mokymuose dalyvavusiems duomenų apsaugos pareigūnams bus išduodami dalyvio pažymėjimai.

Mokymus planuojama organizuoti bendradarbiaujant su Kazimiero Simonavičiaus universitetu ir Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba.

Norėdami parengti kuo aktualesnę mokymų programą, kviečiame duomenų apsaugos pareigūnus siūlyti mokymų temas, dėl kurių kyla neaiškumų, pasidalinti aktualiais klausimais, situacijomis, su kuriais susiduriate ir tenka spręsti vykdant duomenų apsaugos pareigūnų veiklą Jūsų organizacijose.

Pasiūlymų iki balandžio 16 d. laukiame per mobiliąją programėlę „ADA gidas“, rubrikoje „Jūsų nuomonė“. Atkreipiame dėmesį, kad per programėlę Jūsų pateikti pasiūlymai ar komentarai  yra anoniminiai. „ADA gidas“ programėlę nemokamai atsisiųsite iš internetinių aplikacijų parduotuvių „Google Play Store“ ir „App Store“. Ji skirta išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams.
 

Pastaba: mokymus viešojo sektoriaus duomenų apsaugos pareigūnams planuojama surengti 2021 m. II pusmetį.