BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Pratęstas anketų pildymas dėl mokymų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams, sprendžiantiems savo organizacijos darbuotojų asmens duomenų tvarkymo klausimus

Data

2022 04 04

Įvertinimas
2
Planuojami mokymai.png

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija kartu su Mykolo Romerio universitetu įgyvendina „SolPriPa 2 WORK“ projektą. Šis projektas iš dalies finansuojamas pagal Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programą (2014–2020). Tai darbdavių ir darbuotojų informuotumo skatinimo projektas apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste.

Viena iš projekto veiklų – mokymai smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams, savo veikloje sprendžiantiems savo organizacijos darbuotojų asmens duomenų tvarkymo klausimus (pavyzdžiui, personalistams, administratoriams, vidinės komunikacijos, IT specialistams, finansininkams ir pan.).

Nemokami mokymai planuojami įvairiuose miestuose, vyks 2022 m., gyvai (jei nebus galimybės – nuotoliniu būdu), trukmė – 8 akademinės valandos, grupę sudarys 20–30 asmenų, mokymus ves Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos ir Mykolo Romerio universiteto atstovai.

Jeigu norite dalyvauti šiuose mokymuose, kviečiame užpildyti anketą ir mes su Jumis susisieksime. Sklandžiam mokymų organizavimui ir komunikacijai su Jumis prašome užpildyti visas apklausos skiltis.

Atkreipiame dėmesį, kad tai poreikio nustatymo apklausa ir projekto vykdytojai pakvies dalyvauti mokymuose labiausiai tikslinės auditorijos kriterijus atitinkančius asmenis: smulkiojo ir vidutinio verslo atstovas, dirbantis su savo organizacijos darbuotojų asmens duomenimis, 1 atstovas iš organizacijos ir pan.
 

Anketų pildymas pratęstas iki balandžio 24 d. norintiems dalyvauti mokymuose
Alytuje, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje,
Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje>>