Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Trumpų filmų konkursas jaunimui „Saugok savo asmens duomenis“ (+ PRIZAI)

Data

2020 03 02

Įvertinimas
6
Konkurso paveiksliukas 2020-02-17.png

18–29 m. amžiaus jaunuolius, paskutinių klasių moksleivius, studentus, savęs ieškančius svajoklius, atsakingus darbuotojus ar tiesiog video entuziastus kviečiame dalyvauti video konkurse apie asmens duomenų apsaugą. Universitetus, kolegijas, akademijas ir kitas mokslo įstaigas kviečiame paskatinti savo auklėtinius dalyvauti šiame konkurse, kad pagilintų žinias apie asmens duomenų apsaugą, žmogaus teises šioje srityje ir padėtų garsinti mokslo įstaigos vardą.

 
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir Mykolo Romerio universitetas įgyvendindami europinį „Aukštų asmens duomenų apsaugos standartų skatinimo SolPriPa“ projektą organizuoja trumpų filmų ir animacijos konkursą jaunimui.
 
Konkurso tikslas – skatinti jaunimą pasitelkus kūrybiškumą ir meninę saviraišką, domėtis ir gilinti žinias asmens duomenų apsaugos srityje.
 
Kas gali dalyvauti?
•    Konkurse gali dalyvauti 18–29 m. amžiaus jaunuoliai
•    Po vieną arba komandomis. Komanda laikoma vienu dalyviu

Kaip dalyvauti?
•    Sukurti video arba animaciją apie asmens duomenų apsaugą
•    Lietuvių k. (lietuviški titrai – privalumas) arba anglų k. (su lietuviškais subtitrais)
•    Filmo trukmė – iki 3 min.
•    Kuriant darbus gerbti kitų autorių teises
•    Darbuose negali būti atpažįstamų nepilnamečių atvaizdų, pilnamečių asmenų, kurie konkurso dalyviui nėra davę sutikimo naudoti jų atvaizdą, atvaizdų

Kaip pateikti kūrinius konkursui?
•    Kūrinį ar nuorodą atsiųsti el. p. renginiai@ada.lt
•    Pateikimo laikotarpis – iki 2020 m. balandžio 10 d.
•    Teikimo būdai ir formatai:
       - MP4 su H.264 video kodeku ir AAC audio kodeku, MOV, MPEG4, MP4, AVI, WMV el. paštu renginiai@ada.lt (failo dydžio apribojimas – 20 MB) ar atsiunčiant nuorodą į failą internetinėje duomenų saugykloje (pvz., Google Drive, Dropbox ir pan.);
       - Atsiunčiant nuorodą el. paštu renginiai@ada.lt į „YouTube Videos“ platformos medžiagą.
•    Kartu su kūriniu pateikti savo kontaktinius duomenis: vardas, pavardė, amžius, el. paštas, telefono numeris, ugdymo įstaiga (neprivaloma)

Prizai
I vieta – planšetinis kompiuteris Apple iPad Air 3 Wi-Fi 64 GB
II vieta – ausinės Beats Studio 3
III vieta – garso kolonėlė JBL Flip 5


Konkursas baigiasi 2020 m. balandžio 16 d. Konkurso dalyviai, užėmę pirmas tris prizines vietas, bus apdovanoti Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje su dalyviais iš anksto suderintu laiku.


Daugiau informacijos galite rasti „Konkurso jaunimui „Saugok savo asmens duomenis“ nuostatuose“>>

Konkurso skelbimas platinti>>