BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Tinklalaidžių serija apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste ir kitose situacijose

Data

2023 01 13

Įvertinimas
5
tinklalaidems skaidriu formatas.png

Kiekvienas darbe praleidžiame didžiąją dalį aktyvaus savo dienos laiko. Tuo metu valdome didžiulius informacijos srautus ir duomenų kiekius, atlikdami įvairias užduotis, bendraudami su kolegomis, partneriais ir klientais. Bet ar visuomet susimąstome, kad ne tik mes tuo metu dirbame su įvairiais duomenimis, bet ir darbdavys tvarko mūsų asmens duomenis?

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir Mykolo Romerio universitetas šiuo metu įgyvendina dvejų metų trukmės „SolPriPa 2 WORK“ projektą, kuriuo skatinamas darbdavių ir darbuotojų informuotumas apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste. Projekto metu sukurta 10 tinklalaidžių serija darbuotojams ir darbdaviams aktualiomis asmens duomenų apsaugos temomis. Tinklalaidėse išgirsite Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos ir Mykolo Romerio universiteto atstovų pokalbius.

Tinklalaidėse keliaujama per darbo santykiams aktualias temas, nesudėtingai ir paprastai akcentuojant svarbiausius dalykus bei pateikiant praktinių pavyzdžių. Stengiamasi aprėpti laikotarpį nuo darbo paieškos, taip pat gilinamasi į įvairias situacijas ir temas darbo laikotarpiu, pavyzdžiui, nuotolinis darbas, darbuotojų biometrinių duomenų tvarkymas, transporto priemonių stebėjimas. Vienoje iš tinklalaidžių aptarta ir itin aktuali visuomenei vaizdo stebėjimo asmeniniais tikslais tema – sužinosite, ar galima stebėti kaimynus, viešas erdves ir kokių pareigų kyla tokiose situacijose.

Tinklalaidžių kviečiame klausytis portalo „15 min“ rubrikoje „Klausyk“. Iki sausio 20 d. kiekvieną darbo dieną įkeliama nauja serija. Klausykite čia>>