BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija prisideda prie Nacionalinės teisės žinių olimpiados

Data

2021 05 12

Įvertinimas
4
Olimpiada.png

2021 m. gegužės ir birželio mėn. vyks 6-oji Nacionalinė teisės žinių olimpiada. Šių metų olimpiados šūkis – „Aš ir teisė: dalyvauju, sprendžiu, kuriu“ akcentuoja jaunimo ryšį su teise.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija jau keletą metų prisideda prie Nacionalinės teisės žinių olimpiados, skirtos jaunam ir veikliam žmogui. 2021-aisiais parengėme moksleiviams klausimų apie asmens duomenų ir privatumo apsaugą Lietuvoje bei Europos Sąjungoje, Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir asmens duomenų apsaugos priežiūros institucijas.

Olimpiadoje kviečiami dalyvauti 5–8 klasių ir 9–12 klasių moksleiviai. Olimpiada vyks keliais etapais. Pirmasis etapas numatytas 2021 m. gegužės 20 d. nuotoliniu būdu internetinėje platformoje www.teisekiekvienam.lrt.lt. Jo metu 5–12 klasių mokiniai atsakys į iš anksto paruoštus testo klausimus. 300 geriausiai atsakiusių bus pakviesti į antrąjį finalinį olimpiados etapą, kuris vyks birželio 4 d. taip pat nuotoliniu būdu.

Gegužės 20 d. internetinėje platformoje www.teisekiekvienam.lrt.lt vyks ir tradicinis teisės žinių testas visuomenei, kuriame kiekvienas norintis galės pasitikrinti savo teisės žinias.


Olimpiados dalyvių registracija vyksta iki gegužės 17 d. adresu https://teisekiekvienam.lrt.lt/registracija.