BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Organizacijų vadovams ir duomenų apsaugos pareigūnams Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija rengia mokymus aktualiais asmens duomenų apsaugos klausimais

Data

2022 11 07

Įvertinimas
17
DA mokymai.png

2022 m. lapkričio 9 d. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos mokymai organizacijų vadovams ir duomenų apsaugos pareigūnams aktualiais asmens duomenų apsaugos klausimais.

Mokymų skaidres sklebsime iki 2023 m. lapkričio 8 d.

Mokymų programa čia>>

Būsime dėkingi, jeigu užpildysite mokymų vertinimo apklausą nuorodoje pasirinkdami paslaugą „Renginys...“ https://vdai.lrv.lt/lt/forms/ada-vdai-2022


Pranešimus skaitė Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos ir Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos atstovai. Reaguodami į visuomenės lūkesčius dėl organizacijų vadovų įsitraukimo ir kompetencijos sprendžiant asmens duomenų tvarkymo ir duomenų saugumo klausimus, šiemet organizacijų vadovams specialiai parengėme tris pirmus pranešimus:

Kiti mokymų pranešimai


Mokymai organizuojami Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai įgyvenant 2 veiklos prioritetus:
- Prisidėti didinant pasitikėjimą viešojo sektoriaus atliekamu asmens duomenų tvarkymu bei
- Didinti duomenų valdytojų, duomenų apsaugos pareigūnų ir duomenų subjektų žinias, kompetenciją ir įgūdžius asmens duomenų apsaugos srityje.