BDAR
gdpr

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra joje tvarkomų asmens duomenų valdytoja, kuri užtikrina, kad asmens duomenys Inspekcijoje būtų tvarkomi laikantis duomenų valdytojams taikomų asmens duomenų apsaugos reikalavimų.


Gairės darbuotojams ir darbdaviams apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste

Data

2023 03 08

Įvertinimas
7
gaires sv.png

Darbo santykiai neįsivaizduojami be asmens duomenų tvarkymo. Asmens duomenis tvarkant įvairiose darbinėse situacijose kyla klausimų abiem pusėms – tiek darbdaviams, tiek darbuotojams.

Trūkstamos informacijos spragą pamėgino užpildyti ES iš dalies finansuojamo „SolPriPa 2 WORK“ projekto partneriai Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir Mykolo Romerio universitetas. Įgyvendinant projektą parengtos gairės, kurios paremtos darbuotojų ir darbdavių apklausose, projekto mokymuose išsakytu suinteresuotųjų grupių poreikiu dėl neaiškių situacijų ir trūkstamos informacijos, kaip tinkamai vadovautis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu darbo santykių kontekste.

Kviečiame susipažinti su gairėmis, naudotis kasdienėje veikloje ir pasidalinti jomis su visais, kam galėtų būti aktualu:

Gairės darbuotojams apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste>>
Gairės verslui apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste>>
Gairės viešajam sektoriui apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste>>

„SolPriPa 2 WORK“ projekto partneriai, įgyvendindami projektą parengė ir daugiau įvairios naudingos medžiagos (10 tinklalaidžių, projekto atidarymo ir uždarymo konferencijų pranešimai, įvairūs straipsniai).

Projekto metu sukurta informacija darbdaviams ir darbuotojams prieinama mobiliojoje aplikacijoje „ADA gidas“ (nemokamai atsisiųsite iš internetinių aplikacijų parduotuvių „Google Play Store“ ir „App Store“. Ji skirta išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams).